rus
Влоцлавек
00:12

Водитель большегрузного автомобиля в Влоцлавеке

полная занятость
Personalis, Sp. z o.o.

Описание вакансии

Stanowisko: Kierowca samochodów ciężarowych kat C E (krajowy).

Lokalizacja: woj. Kujawsko-Pomorskie
Zakres obowiązków: Przewóz żywności, prowadzenie dokumentacji.
Potrzebne kwalifikacje i umiejętności: Kod 95, karta kierowcy, książeczka sanitarno-epidemiologiczna; obsługa wózków jezdniowych.
Wymagany okres doświadczenia: min. 3 miesiące.
Znajomość języków obcych: Polski –komunikatywny.
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wynagrodzenie: 2500 brutto premia do 2000 zł – netto ( w zależności od przejechanych kilometrów).

Тел:

Обновлено: 9 ноября 2018, 14:43
Все вакансии компании: 15
Похожие вакансии
в Влоцлавеке, полная занятость, опыт работы от 1 года, среднее-специальное
Personalis, Sp. z o.o., Жешув 9 ноя
в Влоцлавеке, полная занятость
Без границ, ЧП, Киев, UA 25 окт
Романченко А.В., ФЛП, Харьков, UA 13 ноя
Каменщик  2 000 - 2 400 €
в Влоцлавеке, полная занятость, опыт работы от 1 года
It diamonds, Sp. z o.o., Варшава 11 окт
Работа за границей  59 000 вакансий
Флагма* Сайты 54 страны